Profilová fotografie uživatele

Matej_Has

12
počet receptů
168,8K
počet zobrazení receptů
95
počet receptů přidaných do oblíbených

Šunkofleky

Je čas na vaječný krém, který si pamatujete hlavně z dětství! Šunkofleky, česká šunka s nudlemi, směs těstovin s uzeným masem a spoustou vajec, která zahřeje bříško.

Špagety carbonara

Zjistěte, jak připravit vynikající špagety carbonara. Toto sýrové těstovinové jídlo je oblíbeným italským pokrmem a díky správné technice ho můžete pokaždé připravit dokonale.

Česnečka

Hledáte zázračnou polévku, která vás postaví na nohy? Česnečka organismus doslova nakopne a navíc je jednoduchá i rychlá na přípravu. Má mnoho podob, ale my razíme heslo, že v jednoduchosti je síla. Doplnit ji můžete krutony a sýrem.

Bramboráky

Bramboráky, české bramboráky, jsou bezpochyby součástí klasické české kuchyně. Voní po česneku a majoránce, bez nichž se recept neobejde. Jejich příprava je snadná a zaručuji, že si na nich pochutnáte!

Langoš

Výlet do Maďarska by nebyl úplný bez ochutnání jejich oblíbeného pouličního jídla - lángos (vyslovujte langoš). A i když je teď cestování pro mnohé z vás možná náročné, neznamená to, že si toto smažené chlebové těsto nemůžete vychutnat doma!

Gulášová polévka

Hovězí guláš je polévka k hlavnímu jídlu - polévka pro hrdiny. Neděste se množství papriky - funguje, to vám slibujeme.

Segedinský guláš

Pokud máte v chladných zimních měsících rádi vydatná a šťavnatá dušená jídla, je pro vás segedínský guláš jako stvořený. Jedná se o slavný maďarský guláš z vepřového masa a kysaného zelí.

Brokolicová polévka

Brokolicová polévka podle tohoto receptu je hustá a aromatická. Je jednoduchá, chutná a rychlá. Vychutnejte si ji! S tímto nejlépe hodnoceným receptem si v pohodlí vlastní kuchyně připravíte brokolicovou polévku hodnou restaurace. Je hustá, chutná, krémov

Jednoduchá sekaná

Tato sekaná je vynikající a její příprava netrvá vůbec dlouho! Vraťte se k základům s tímto jednoduchým receptem na sekanou. Je rychlá, tradiční, chutná a určitě potěší každého u vašeho stolu.

Sýrová omáčka

Tato klasická bílá omáčka je plná silného sýra čedar - náš snadný recept je hotový za 15 minut. Použijte k přípravě makarónů nebo květákového smaženého sýra.

Hlavní kategorie