Vše, co vaříte, vařte s láskou

Tastelist je srdečná výměna jedinečných rodinných receptů, které se předávají z generace na generaci a sdílejí mezi přáteli.

Cookie star
Tastelist image

Tastelist je web o chutných receptech pro všechny, kteří rádi vaří nebo pečou. Pokud hledáte inspiraci pro obohacení své kuchyně, jste na správném místě.

Na Tastelistu můžete sdílet své speciální recepty, hledat inspiraci v receptech ostatních, ukládat recepty do svého profilu a hodnotit recepty ostatních. Sledujte své oblíbené šéfkuchaře a nenechte si ujít jedinečné recepty, které vám zaručeně zachutnají.

Tvoříme komunitu nadšených milovníků vaření.

Věříme, že vaření je pro každého. Možná to chvíli potrvá, ale je to dobrodružství, divoká jízda, obohacující a uspokojující zážitek, který se brzy změní v podmanivý požitek.

Kromě toho je chuť a příprava receptů velmi praktická, protože pochází od domácích kuchařů a obsahuje každodenní suroviny. Tastelist však více než jen nabízí recepty, podporuje věrnou komunitu podobně smýšlejících domácích kuchařů různého věku, kteří se dělí o svá tajemství, tipy a triky na přípravu různých pokrmů, ale stejně tak se dělí o postřehy ze své kuchyně a svého života.

Připojte se ke komunitě nadšených a přátelských lidí, kteří vám vždy pomohou s vysvětlením různých technik přípravy jídla.

Na našich webových stránkách najdete recepty z celého světa a také vaše recepty se mohou dostat do celého světa. Exotické kuchyně a zahraniční speciality jsou na Slovensku stále oblíbenější. A proto v Tastelista myslíme mezinárodně, máme vizi a velké cíle expandovat na zahraniční trhy - abyste se i vy mohli inspirovat skvělými recepty ze zahraničí!

Tastelist image

Naše hodnoty

Chováme se k sobě navzájem lidsky
Hrajeme fér Důvěřujeme si navzájem
Snažíme se o jednoduchost Oceňujeme iniciativu

Kdo za projektem stojí?

Za Tastelistem stojíme my - vášnivý tým kreativců, marketérů, kuchařů, programátorů a inovátorů. Tato forma práce nás nesmírně baví a neustále se zaměřujeme na nové výzvy a cíle, které chceme zdolat. S nadšením vytváříme nové smysluplné projekty a stejně tak přistupujeme i k tvorbě Tastelistu - s kvalitou a láskou.

Snažíme se držet krok s dobou a přinášet vám vždy čerstvé, jednoduché a přehledné recepty, tipy na vaření, recenze receptů a spoustu dalšího kvalitního obsahu.

Patrik M.
Tibor
Martin
David
Dusan
Patrik P.
Ivan
Anicka
Zuzka
Avatar

Nejdůležitější součástí tvorby obsahu jste však vy - naši návštěvníci a skvělí kuchaři, za což vám velmi děkujeme.

Při vytváření Tastelistu jsme vycházeli z našich základních hodnot. Užijte si skvělé recepty!

Tastelist image
Tastelist image
Tastelist image
Tastelist image