Smoothies

Smoothies - chutné a jednoduché recepty

30 recepty

Objevujte chutné recepty z kategorie smoothies. Přinášíme vám sbírku 30 receptů, které zaručeně zpestří váš jídelníček. Pospícháte, nebo naopak si čas strávený v kuchyni užíváte? Recepty z kategorie smoothies vyžadují v průměru 5 - 160 minut. Přesný čas přípravy naleznete u každého receptu. Když se řekne dobrý recept, napadnou nás právě tito favoriti - Ovocný Cobbler, Zdravá snídaně - vaření ovesné kaše, Banánové smoothie bez mléka, Lahodný džem z kiwi. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte je ještě dnes!

Ovesná kaše z ovesných vloček

Rychlá, lehká ovesná kaše s kokosem a ovocem :)

Melounové smoothie

Melounové smoothie je osvěžující nápoj, díky kterému doplníte potřebné vitamíny a osvěží vás během horkých letních dnů. Je velmi jednoduché a rychlé na přípravu, takže ho zvládnete připravit doma.

Ananásový smoothie

Vychutnejte si osvěžující ananásový smoothie, které je nejen plné vitamínů, ale také energie.

Smoothie s avokádem

Toto smoothie s avokádem je bohaté na vitamíny, minerální látky a zdravé tuky. Je ideální na snídani nebo jako zdravý snack během dne.

Zelená kaše

Rychlá a jednoduchá kaše nejen pro děti

Červený řepový smoothie

Osvežující a zdravé smoothie, které je plné vitamínů. Červená řepa dodává unikátní chuť a mrkev přidává sladkost. Tento recept je jednoduchý a rychlý, takže je ideální na ranní snídaně nebo jako rychlé občerstvení během dne.

Smoothie s ananasem

Osvežující a zdravé smoothie s ananasem, které je ideální pro začátek dne nebo jako rychlé občerstvení. Tento výživný nápoj je bohatý na vitamíny a minerály.

Banánové smoothie s vločkami

Rychlý a nutričně vyvážený banánový koktejl s ovesnými vločkami je ideální pro začátek dne.

Jablečno-banánové smoothie

Skvělý recept na osvěžující a zdravé jablečno-banánové smoothie, které je plné vitamínů.

Zeleninové smoothie s ovocem

Zeleninové smoothie s ovocem je skvělý způsob, jak získat všechny potřebné živiny z čerstvé zeleniny a ovocia. Toto smoothie je plné vitamínů, minerálů a antioxidantů, které posilují imunitní systém a zlepšují celkové zdraví.

Babiččina brusinková omáčka

Miluji období od října do prosince, a to nejen kvůli krásné podzimní a zimní krajině, ale také proto, že je sezóna brusinek! Pokud jde o pečení a vaření v tomto ročním období, je tato bobulová příloha na prvním místě mého seznamu. Tento jednoduchý recept jsem dělala už několikrát a pokaždé dostane mou rodinu do vánoční nálady. Sladkokyselá omáčka je dokonalou přílohou ke krůtě, kachně nebo sýru.

Recept na džem ze svařeného vína

Tento džem ze svařeného vína je recept, který dělám každý rok v předvánočním čase. Přináší kořeněnou, hřejivou chuť vánočního trhu přímo do vašeho rohlíku k snídani. Díky bohaté chuti skořice, hřebíčku a pomerančové kůry je to lahodný začátek dne a perfektní domácí dárek k Vánocům.

Banánovo-jablečné smoothie

Banánovo-jablečný koktejl je osvěžující nápoj ideální na začátek dne nebo jako rychlá svačina během dne.

Lahodný džem z kiwi

Džem z kiwi je díky své jedinečné tropické chuti a jasně zelené barvě skutečným chuťovým zážitkem. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že tento recept je osvěžující změnou oproti běžným druhům džemů. Záře kiwi ve sklenici už rozzářila nejeden snídaňový stůl.
INZERCE