Pomazánky

Pomazánky - chutné a jednoduché recepty

174 recepty

Objevujte chutné recepty z kategorie Pomazánky. Jeden z těchto 174 receptů se může rázem stát vaší novou obsesí. Tyto recepty z kategorie Pomazánky se vám podaří zrealizovat do 5 - 315 minut. Každý recept vám poskytne konkrétní informace o postupu, počtu porcí a přesnějším času přípravy. Pro každého, kdo hledá inspiraci, doporučujeme - Krém z mascarpone, Jemná rybičková pomazánka, Domácí luxusní hermelínová pomazánka, Pevný krém z mascarpone. Osvědčená klasika. Patří k naším nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším receptům. Úspěch zaručen!

Cuketový tatarák

Patříte mezi milovníky tataráku? A už jste zkoušeli bezmasý tatarák? Jen pár ingrediencí, skvělý opečený chlebík k tomu a perfektní cuketový tatarák je na světě.

Jednoduchá bryndzová pomazánka

Je to klasická pomazánka, kterou zvládne každý.

Kačí paštika

Chutná domácí paštika

Domácí jahodový džem

Vynikající domácí jahodový džem. Příprava je jednoduchá, takže si ho může připravit kdokoli. Ideální na pečení nebo jako doplněk k snídani.

Lilková pomazánka

Tahle vegetarianská lilková směs sa dá využit na spoustu možnosti.

Svačinový chlebík

Dokonalá svačina pro všechny

Chorvatský dovolenkový džem

Džem můžete udělat kdekoli, třeba jako já na dovolené v Chorvatsku. Potřebujete sebou vzít pouze tyčový mixér, gelfix 3:1 a pár skleniček….

Baltská pomazánka

Jednoduchá pomazánka z krabích tyčinek

Jahodová marmeláda s mátou

Skvělý letní recept s plnou chutí jahod a osvěžujícím nádechem máty. Tato marmeláda je ideální doplněk k čerstvému pečivu, palačinkám nebo jako náplň do dezertů.

Marmeláda z jahod

Jemná a aromatická jahodová marmeláda je perfektní pro rozmazlení na teplém toustu či jako náplň do pečiva. Tento recept vám umožní vytvořit výtečnou domácí marmeládu z čerstvých jahod.

Trěšňový džem

Domácí tradiční trěšňový džem plný chuti a vůně léta. Ideální na pečení, na toast, nebo jen tak na lžičku přímo z nádoby.

Pesto z česnekových výhonků

Domácí pesto, které se vyrábí z česnekových výhonků. Tento recept je výbornou alternativou klasického basilikového pesta.

Rebarborová marmeláda s jahodami

Tuto lahodnou rebarborovou marmeládu s jahodami můžete využít jako doplněk k pečivu na snídani, nebo jako nádivku do koláčů a dortů. Je to skvělý a chutný způsob, jak využít sezónní ovoce.

Jahodová marmeláda bez cukru

Výtečná a zdravá jahodová marmeláda, která neobsahuje cukr. Tato marmeláda je vhodná pro diabetiky či pro ty, kteří si chtějí pochutnat na něčem sladkém, aniž by přijímali zbytečné cukry. Navíc je připravena pouze ze tří přísad!
INZERCE