Profilová fotografie uživatele

Gretarezepte

Meine Leidenschaft ist Kochen und Backen

Meine Leidenschaft ist Kochen und Backen

391
počet receptů
16,8K
počet zobrazení receptů
68
počet receptů přidaných do oblíbených

Cuketové nudle s krevetami a avokádovou omáčkou

Tento recept je perfektní pro všechny, kteří si chtějí vychutnat zdravé a chutné jídlo. Cuketové nudle jsou skvělou alternativou k tradiční těstovině, zatímco krevety a avokádová omáčka přidávají osvěžující a uspokojivou chuť.

Cuketová rajčatová quiche

Vynikající a výživná quiche, která skvěle doplňuje lehký oběd nebo večeři. Kombinace šťavnatých rajčat a křupavé cukety vytváří fantastickou chuť.

Cuketová-bazalková polévka

Osvežující zelená polévka, která dobře vynikne chutě cukety a bazalky. Ideální pro chutný oběd nebo lehkou večeři.

Cuketové špagety s česnekem a parmezánem

Tento jednoduchý a lahodný recept kombinuje cuketové špagety, známé také jako zoodles, s bohatými chutěmi česneku a parmezánu. Toto jídlo je lehké, zdravé a ideální pro rychlé vegetariánské jídlo.

Gnocchi s rajčatovou omáčkou

Jednoduchý a chutný recept na gnocchi s rajčatovou omáčkou. Toto italské jídlo je perfektní pro rychlou večeři nebo pohodový víkend doma. Podávejte ho s zeleným salátem a sklenicí červeného vína pro úžasný pokrm.

Křenovkové kari s cizrnu veganské

Toto výrazné, lehce pikantní kari nejenže pořádně zasytí, ale díky křenovku a cizrnu je také velmi bohaté na živiny. Je ideální jako chutná večeře nebo oběd.

Klasické závitky z hlávkové kapusty

Pochoutka z německé kuchyně, závitky z hlávkové kapusty jsou plněné mletým masem, které se dušení v chutné vývaru. Jsou ideální pro pohodovou rodinnou večeři.

Náplň pro krocana bez masa

Chutná a sycená náplň, perfektní pro díkůvzdání nebo jako příloha.

Vařené brambory s Chili con Carne

Chutné jídlo, které se podává s lahodnou kombinací pečených brambor a pikantního Chili con Carne. Jde o kompletní pokrm, který v chladných dnech poskytuje teplo a pohodlí.

Vařené brambory s restovanými houbami

Toto je jednoduché, ale lahodné jídlo, které je perfektní jako příloha nebo hlavní chod. Je to také vynikající vegetariánské jídlo. Směs zemských hub a krémových brambor je jednoduše neodolatelná. Toto jídlo je snadné na přípravu a vyžaduje velmi málo ingrediencí.

Vařené brambory se špenátem a fetou

Jednoduché a zdravé jídlo, které je perfektní pro rychlou večeři. Kombinace čerstvého špenátu, feta sýra a teplých brambor je jednoduše úžasná.

Hlavní kategorie